250 x 250 Reklam Alanı

Humble Bundle oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Bugün ise oyunculara güzel bir sürpriz yapan Humble Bundle 31TL’ye satılan Steam oyunu Lego The Hobbit’i bugüne özel olarak ücretsiz hale getirdi. Elinizi çabuk tutun!

31 TL’ye satılan Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!

Warner Bros’un geliştirmiş olduğu, Lego The Hobbit Humble Bundle üzerinden kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz hale getirildi. Steam üzerinde 31 TL‘ye satılan Lego The Hobbit ile oyunseverleri bambaşka bir eğlence bekliyor. Eğer bu tarz bir oyun arayışındaysanız, bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Lego The Hobbit ’e tamamen ücretsiz  sahip olmanız için yapmanız gerekenler ise, buradan mağaza sayfasına giderek, ‘‘ Get The Game” seçeneğine tıkladıktan sonra Humble Bundle hesabınıza giriş yapmak.

Daha sonrasında oyunu ücretsiz olarak Humble Bundle kütüphanenize ekleyerek, mail adresinize gelen kodu oyun platforumu üzerinden etkinleştirme aşamasına geçebilirsiniz.

Steam uygulamasını açıp mail adresinize gelen bu kodu, uygulamanın alt tarafında yer alan Oyun Ekle > Ürün Etkinleştir kısmından etkinleştirerek, 31 TL’lik oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Fakat, oyunun sadece 15 Aralık‘a kadar tamamen ücretsiz hale getirildiğinin de özellikle belirtelim.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı