250 x 250 Reklam Alanı

Android kullanıcılarının hayatında en çok istedigi oyunlardan birisi olan bilgisayardaki Age of Empires oyunudur Kim istemez ki zamanın efsane oyunu mobil üzerinden Online oynamak.

Age of Empires oyun takipçilerini mutlu etmek isteyen Microsoft Age of Empires World domination serisi ile karşımıza çıktı mobil kullanıcılar bu oyunu büyük bir sabırsızlıkla bekledi Ama ne yazık ki Microsoft yine bizi hayal kırıklığına uğrattı Çünkü çıkarttı Age of Empires World domination bilgisayardaki seriden oldukça farklıydı. Bu seri clash of clans oyununun sanki bir kopyasıydı.En kötüsü ise oyunun boyutunun yüksek olması ve en az Android 4.4 kitkat serisini istemesiydi. Bundan pekte mutlu olmayan Android kullanıcıları ne yazikki başka arternatiflere yöneldiler.

Microsoft Age of Empires World domination serisinde belli bir kullanıcı kitlesine ulaşamadığı için oyunun sunucularını kapatma karalı aldı.

Internetten oyunun APK dosyalarını bulabilirsiniz ama oyun çalışmayacaktır Çünkü sunucular kapalı.

Microsoft yeni bir age of empires serisi ile mobil platformlara geleceğini bu sefer kullanıcılara istediğini vereceğini söyledi. Bu sözden age of empires severlerin aklına şu geliyor acaba bilgisayardaki age of empires 2 Android platformuna mı uyarlanacak.

Bir söylentisi ise Microsoft Age of Empires oyununun mobil platform serisini sadece Windows telefonlar için çıkartacağını söylüyorlar ilerleyen günlerde neler olacağını göreceğiz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı