250 x 250 Reklam Alanı

Başrolünde JasonMomoa’nın yer aldığı film elde ettiği gişe hasılatıyla büyük bir başarıya imza atmıştı. İzleyenleri tabiri caizse kendine hayran bıraktıran Atlantisli Arthur Curry, Aquaman 2 ile karşımıza çıkacağı resmi olarak duyuruldu. Peki, Aquaman 2 vizyon tarihi ne zaman?

Aquaman 2 vizyon tarihi belli oldu!

İlk filmi ile beraber, gişedeki rakiplerini ezip çeken Aquaman bildiğiniz üzere dünya genelinde 1.02 milyar dolardan fazla delir elde ederek, büyük bir başarıya imza atmıştı.

DC Comics‘e büyük gelirler kazandıran Aquaman, gelen olumlu tepkiler sonrasında devam filmi ile karşımıza çıkacağı yetki ağızlar tarafından doğrulandı.

THR‘ın açıklamasına göre, Aquaman‘ın devam filmi David Leslie Johnsontarafından kaleme alınacak. Şimdilik devam filmi hakkında pek bir detay bilinmiyor olsa da ortaya çıkan dedikodular doğrultusunda, yeni filmin aynı evrende geçecek olan bir korku filmi olacağı iddia ediliyor.

Bunun haricinde, Trench‘lere odaklanacağı da belirtilen filminde korku teması hakim olacağı da özellikle belirtiliyor.  Bunun haricinde çıkan diğer dedikodularda ise, yeni filmin odağında ilk filmde olduğu gibi Jason Momoa yer alması bekleniyor.

Tüm bu varsayımlar ile beraber, serinin devam filminin 2020 yılı içerisinde vizyona gireceği de kesinleşmiş oldu.

Peki, siz devam filminde nasıl bir senaryo bekliyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı