250 x 250 Reklam Alanı

DC Comics çizgi roman karakterleri arasında önemli bir yere sahip olan Aquamanülkemizde geçtiğimiz hafta vizyona girdi. Başrolünde JasonMomoa’nın yer aldığı film gişede rakip tanımadı.

Box Office verilerine göre Aquaman zirvede!

Ülkemizdeki sinema sektöründe yayıncı ve yapımcı kavgası sebebiyle maalesef yerli yapımların üzerindeki sis perdesi hala kalkmadı. Birçok önemli filmin vizyon tarihi hala bilinmezken gişedeki rekabette her zaman olduğu gibi devam ediyor.

2018’in son hafta sonunda vizyona giren Jason Momoa’lı Aquaman zirvenin sahibi oldu. Box Office Türkiye verilerine göre film ülkemizde ilk hafta sonunda 238.346 kişi tarafından seyredildi.

ABD’de ikinci haftasını geride bırakan film, 67.4 milyon dolarla gerçekleştirdiği açılışı bu hafta 51.55 milyon dolarla devam ettirdi. Zirveyi bırakmayan DC Comics’in yeni filmi, şu ana kadar dünya genelinde 748.8 milyon dolara erişerek Justice League, Suicide Squad ve Man of Steel gibi filmleri geride bıraktı.

Filminde Justice League sonrasında yaşananlardan yola çıkılırken, Jason Momoa’nın hayat verdiği yarı insan yarı Atlantisli Arthur Curry ya da bilinen diğer adıyla Aquaman’in Atlantis’i savunma mücadelesine tanıklık ediyoruz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı