250 x 250 Reklam Alanı

Geçtiğimiz günlerde Avengers: Endgame filmi hakkında bir rekor haberi yapmıştık. Avengers serisinin final filmi Avengers: Endgame gişede rekor kırmayı başarmıştı. Film, şimdi farklı bir rekor ile gündemde.

Avengers: Endgame filmi Twitter’da en çok konuşulan film!

Avengers: Endgame filmi Black Panther filmini geçerek bir rekora imza attı. Buna göre film, Twitter platformunda en çok konuşulan film olmayı başardı. Konu hakkında duyuru yapan Twitter Movies, Twitter’ın en çok konuşulan Marvel karakterlerini de açıkladı.

25 Nisan 2019 tarihinde çıkan ve serinin final filmi olma özelliğini taşıyan Avengers: Endgame ilk haftasında 1.2 milyar dolar gişe geliri elde etti.

Film ayrıca en çok tweetlenen film olmayı da başardı. Rekorun bir önceki sahibi Black Panther adlı filmdi. Film kullanıcılar tarafından milyonlarca kez tweetlenerek rekor kırmıştı. Ancak şimdi rekor Avengers: Endgame filmine geçti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Twitter Movies, filmin tam 50 milyon kez tweetlendiğini belirtti. Ayrıca Twitter Movies en çok bahsedilen Marvel karakterlerini de sıraladı. Buna göre en çok tweetlenen karakterler; “Thanos, Thor, Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Loki, Spiderman, Black Widow, Groot ve Nebula” olarak sıralandı.

Film 25 Nisan 2019 tarihinden beri sinemada gösterimde ve filmin uzun bir süre gişelerde olması bekleniyor. Serinin son film olduğunu ve önceki filmlerle bağlantısının olduğunu da belirtelim.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı