250 x 250 Reklam Alanı

Hatırlayacağınız üzere Disney, geçtiğimiz yıl 52.4 milyar dolara 21st Century Fox‘un tüm eğlence bölümünü satın almıştı. Yaşanan bu gelişme doğrultusunda, DeadpoolX-Men ve Fantastik Dörtlü gibi markalar Marvel Studios‘a geri dönmüştü.

Avengers için X-Men ve Deadpool müjdesi!

Bugünkü gelişmeye göreyse, Marvel Studios‘un patronu Kevin Feige yapmış olduğu açıklama ile birlikte önümüzdeki 6 ay içerisinde yeni X-Men ve Deadpoolfilmleri için çalışmalara başlanacağı hakkında bir takım ipuçları verdi.

Söz konusu bu gelişme ile birlikte ayrıca bir müjde daha veren Kevin Feige, Marvel ve X-Men karakterlerini bir araya getirebileceklerini ancak, şimdilik söz konusu bu proje için herhangi bir somut adım atmadıklarını da özellikle belirtti.

Şimdiden birçok sinemasever Marvel ve X-Men karakterlerinin yer alacağı filmleri şimdiden büyük bir merakla bekliyor.

Bunun haricinde ise, Disney‘in Marvel ekibiyle düzenli olarak görüşmeler düzenlediği ve önümüzdeki 10 yıl boyunca birbirinden harika Marvel filmlerinin de bizleri beklediği de iddia edildi.

Disney ve Fox’un birleşmesi ile birlikte zaten birçok sinemasever söz konusu bu durumu tahmin ediyor. Ancak, bu karakterlerin Marvel Sinematik Evreni’ne nasıl dahil olacağı hakkında henüz hiç bir fikir bulunmuyor.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı