250 x 250 Reklam Alanı

Battleheart Legacy v1.5.2 PARA HİLELİ APK, RPG, aksiyon, macera türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü Mika Mobile firmasının üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünya içinde ilerlemek, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Battleheart Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen mücadeleler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Battleheart Legacy v1.5.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Battleheart Legacy Play Store’da 17.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

KURULUMU

Battleheart Legacy v1.5.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.MikaMobile.BattleheartLegacy” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Battleheart Legacy v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Battleheart Legacy v1.5.2 para hile apk : oyuna kayıtlı hesaplardan devam ederseniz, paranız sınırsız olur, yeni profil açarak para hilesiz de oynayabilirsiniz.

 

Battleheart Legacy v1.5.2 MOD APK İNDİR – 29MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Battleheart Legacy v1.5.2 OBB DATA İNDİR – 441MB

YEDEK OBB DATA

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı