250 x 250 Reklam Alanı

Android Platformu’nun en çok sevilen multiplayer oyunu. Oyunu tek oyunculu veya Evinizdeki ağ üzerinden veya Google Play oyunları üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyunun birçok modu bulunmaktadır. Ama en çok tutan modlarından biri herkesin tek olması modu. Oyunun amacı belli bir sayıya bütün düşmanlarını öldürerek ulaşmandır.

Yerde çıkan silahlar bomba boks eldiveni mayın buz bombası süper güç gibi malzemeler oyuna daha çok eğlence katmaktadır. Oyunda arkadaşlarınızla oynarken çok eğleneceksiniz. Ayrıca oyunun diğer modlarında maç ağır çekimde öldürme gibi modda vadır.

Beden çok karakterimiz vardır aşağıdaki resimlerdeki gibi

    

 

yerde çıkan  boks eldiveni bombalarayarlardan son oynadığınız  oyunun tekrarını izleyebilirsiniz  

işte arkadaşlar  en önemli kısım burası  Eğer oyunu arkadaşlarınızla Google Play üzerinden oynamak istiyorsanız Öncelikle Google Plus’tan arkadaş olarak arkadaşlarını eklemelisiniz  ekledikten sonra Google Play oyunlardan arkadaşlarınız göründüğünde bu bölümden  Arkadaşlarınızı seçip istek gönderebilirsiniz  istek gönderdiğinizde  Arkadaşlarınıza bildirim gider ve  onlar kabul ederse  odaya katılır Böylece oyunu başlatır ve birlikte oynayabilirsiniz 

Biz bu oyunu Android oyuncusu olarak çok sevdik ve arkadaşlarımıza her gün oynuyoruz Eğer Sizde iki kişilik bir oyun arıyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz oyunla ilgili sorularınızı konu altından sorabilirsiniz. Oyunu ücretsiz Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz oyunun boyutu yaklaşık 140mbdir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı