250 x 250 Reklam Alanı

Casper’ın satışa sunduğu yeni monitörü Casper 27” QUAD HD, çerçevesiz monitör tasarımı sayesinde oyun tutkunlarına özel bir deneyim vaat ediyor.

Oyun tutkunları, tasarımcılar ve yazılımcılar için özel olarak tasarlanan Casper 27” QUAD HD monitör, ince profili ile alandan tasarruf sağlar ve metal gövdesiyle bir gergedan boynuzu kadar sağlamdır. Böylece kullanıcılar, kesintisiz çok ekranlı kurulumlar ile bir monitörden diğerine hızlı bir şekilde hareket edebiliyor.

Uzun süren oyun oturumları için ideal bir kullanım sunan Casper 27” QUAD HD monitör, ergonomik yapısıyla da dikkat çekiyor.

Casper 27” QUAD HD monitör 144 Hz yenileme hızı sunuyor!

Yeni Casper monitör, 144 Hz yenileme hızı ile tek bir detayı bile kaçırmadan her zaferin tadını çıkarmak isteyen oyun tutkunlarını kendine hayran bırakacak.

Hızlı oyun aksiyonlarında, 144 Hz yenileme hızı sunan Casper 27” QUAD HD monitör oldukça iddialı ve pürüzsüz bir oyun deneyimi sunuyor. Yazılım ve tasarım projelerinde de ekranın 144 kere yenilenme oranı olağanüstü kolaylık sağlar.

Üstün görüntü performansı

Casper 27” QUAD HD monitör, tüm oyunlarda daha gerçekçi bir deneyime olanak sağlayan 1 milisaniye yanıt süresi özelliğini taşıyor. Profesyonel bir yarış sürücüsü gibi hissetmenize imkan tanıyan monitör, özellikle hızlı tempoya dayalı oyunlarda hareket halindeki nesnelerin daha keskin görünmesini sağlıyor. Böylece kullanıcı, gerçekçi bir oyun deneyimi yaşıyor.

En hızlı ve nefes kesici oyun deneyimini sunmak için FreeSync teknolojisine sahip olan bu yeni monitör, takılmaların önüne geçiyor.

2560 x 1440 ekran çözünürlüğü ile daha net görüntü elde edilebilen Casper’ın 27 inçlik monitörü, oyun sağladığı yüksek performans ile oyunculara büyük bir avantaj sağlıyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı