250 x 250 Reklam Alanı

Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 FULL APK, menajerlik, futbol ve strateji türündeki oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Kulübünüze ait tüm işler, bitmek bilmeyen maçlar, tamamı gerçek isimlerde futbolcular – takımlar ve dahası sizleri bekliyor. 19 ülke, 56 lig, yüzlerce kulüp ve dahası sizleri bekliyor. Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 sürümünde kış transferlerini barındıran güncelleme yapılmış olup yüzlerce hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. FMM 19 APK Play Store’da 59.99TL’dir.

BİLGİLENDİRME : Football Manager Mobile 2019 v10.2.0 SD DATA dosyasından çıkan “football.manager.games.fm19.mobile” klasörünü android/data içine atmanız gerekiyor.

UYARI : tarih ve saat hatasının sebebi DATA-RAR dosyasını hiç kullanmamış yani kurulumu tam yapmamış veya hatanız olmasıdır, konu sonundaki kurulum kısmına uyunuz. Oyunda sorun yoktur, onlarca cihazda test edilmiştir.

UYARI : gerçek oyuncu isimlerinin bulunduğu takım dosyalarını indirmek ve kurulum hakkında bilgi almak için KURULUM KISMINI okuyun.

BİLGİLENDİRME : sezon-futbolcu transferleri bu sürümde güncellendi, GS, FB, BJK, TS için alttaki takım dosyalarını 4 farklı lig dahil ederek güncelledim yeni transferler dahildir, daha fazla takım için yakında ekleme yapmaya çalışacağım.

UYARI : bu sürümde oyunun DATA dosyası tamamen yenilendi, apk ve rar dosyalarını indirip temiz kurulum yapmanız daha iyi olacaktır.

APK İNDİR

SD DATA İNDİR

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı