250 x 250 Reklam Alanı

Sonunda başlıyor! Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri için, Güney Kore’de Android Pie sürümüne ait Beta yayınlandı. Bu güncellemeyle birlikte yalnızca sürüm güncellemesi değil, Samsung’un yenilenen arayüzü de geliyor. Bu yeni arayüzle, Android 9 sürümünün üzerine pek çok ekleme ve düzeltme yapıldı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için Android Pie Beta yayınlandı!

Yeni arayüz ile gelen değişiklikler arasında, Samsung DeX için bazı yenilikler ve kamera tarafında da bazı iyileştirmeler bulunuyor. Bunun dışında, bazı Samsung uygulamaları da, Samsung Galaxy App uygulamasından güncellenmeli. Çoğu Samsung uygulaması da, yeni güncellemelerle birlikte yeni işlevlere sahip.

Örneğin, ülkemizde kullanımda olmayan Samsung Pay, yeni görünümle daha uyumlu yeni bir arayüze sahip. Dosya yöneticisi tarafında ise, tamamen işlevselbir takım değişiklikler söz konusu. Bu yeni güncelleme, biraz büyük bir boyuta sahip. Güncellemenin boyutu yaklaşık 1,6 GB. Bu yüzden indirme ve yükleme, bir miktar zaman alabilir. Şimdilik Kore‘de kullanılabilir olan bu güncellemenin, diğer bölgelere de yakın zamanda yayılması bekleniyor.

Android Pie ile kullanıcılara sunulan yenilikler!

Android 9.0 ile birlikte yapay zekanın da yardımıyla akıllı telefonunuz daha akıllı, daha basit ve kullanıcılar için daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuluyor. Yeni özellikler arasında ekran çıkıntıları için dahili destek, yenilenen Hızlı Ayarlar paneli bulunuyor. Yeni bildirim özellikleri, bildirimlerdeki mesajlara yanıtlama ve akıllı yanıtlar da dikkat çekiyor.

Parmak izi doğrulama için güçlendirilmiş kullanıcı arayüzü, gizlilik geliştirmeleri, uygulamaların arka planda yaptıklarının yönetimi de yenilikler arasında.

Adaptif Batarya ve Adaptif Parlaklık ve Uygulama Aksiyonları ile Uygulama Dilimleri de yine kullanıcıların deneyimini çok daha ileri seviyeye taşıyacak. Dijital Sağlık özellikleri ise cihazınızla ne kadar zaman harcadığınızı yönetmeniz noktasında yardımcı olacak.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı