250 x 250 Reklam Alanı

Çinli Vivo Nex modeliyle tüm gözleri üzerine toplamıştı. Yenilikçi çözümleriyle son yıllarda adından bahsettiren marka şimdide çift ekranlı modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşte Vivo Nex 2 resmi basın görselleri!

Vivo Nex 2 tasarımımı ile büyülüyor!

Çentikli ekranlar yer aldığı her akıllı telefonda ciddi eleştirilere maruz kaldıktan sonra üreticiler çözümü alternatifler aramakta buldu. Çin pazarının başarılı markalarından olan Vivo ise otomatik olarak açılıp kapanabilen bir ön kamera sistemiyle karşımıza çıkmıştı.

Ardından bu sistemde pek başarılı olamadı. Bu durumun farkına varan marka görünen o ki farklı arayışlar içerisine girdi. Serinin devam modelinde ise geçtiğimiz günlerde ZTE Nubia X modelinde gördüğümüze benzer bir çift ekran kullanmayı tercih edildiğini görmekteyiz.

Çift ekranı ile fark yaratacak olan Vivo Nex 2 için yaşanılan gelişme ile birlikte resmi basın görselleri kullanıcılar ile paylaşıldı. Paylaşılan görseller ile çift ekranı ile fark yaratacak olan Vivo Nex 2‘nin tasarımı yeniden gözler önüne serildi.

Üçlü arka kamera sistemine sahip olan akıllı telefonda tıpkı Nubia X modelinde olduğu gibi herhangi bir ön kameraya yer verilmesi beklenmiyor. Lunar Ring adı verilen sistemde ise üçlü kamera ve ikinci ekran kullanarak, RGB aydınlatmalı farklı bir bildirim ışığına yer verilecek.

Yaklaşık olarak yüzde 95’lik bir ekran kasa oranıyla karşımıza çıkacağı ön görülen Vivo’nun yeni akıllı telefonu tüm dengeleri bozmaya geliyor.

Şirkete yakın kaynaklarca sızdırılan bilgilere göre Vivo Nex 2’nin arka yüzeyinde ise 5.5 inçlik bir ikinci ekran bulunacak. Bu ekran sayesinde selfiler çekilebileceği belirtiliyor. Alışılmışın dışında bir tasarım ile birlikte gelecek olanNex 2, tabiri caizse bambaşka bir akıllı telefon deneyimi yaşatacak.

Tüm bunların haricinde ise Snapdragon 845 işlemcisine ve 10 GB RAM kapasitesine ev sahipliği yapacak olan akıllı telefon 11 Aralık Salı günü resmi olarak lanse edilecek. Yukarıdaki kaydırmalı görsellerden de görebileceğiniz üzere söz konusu bu akıllı telefonun etiket fiyatının ise 1000 dolar seviyesinde olacağı da ön görülüyor.

Peki siz bu telefonun tasarımı nasıl buldunuz. Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı