250 x 250 Reklam Alanı

LG’nin önümüzdeki ay düzenlenecek olan MWC 2019 kapsamında tanıtması beklenen yeni amiral gemi modeli LG G8 özellikleri ile birlikte tasarımı da ortaya çıktı. Bakalım LG G8tasarımı ile her geçen gün daha da kızışan akıllı telefon pazarında ne kadar iddialı?

İşte LG G8 özellikleri ve tasarımı!

Bir süredir akıllı telefonlar konusunda istediği başarıyı elde edemeyen LGyepyeni amiral gemi modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. LG G8 modeline ait en detaylı sızıntı ise yine en güvenilir kaynaklardan birisi olan @OnLeaks ve @91Mobiles iş birliği ile ortaya çıktı.

Neredeyse tüm detaylarıyla ortaya çıkan akıllı telefonun ilk olarak tasarımına baktığımızda her ne kadar tam ekran deneyimi noktasında farklı çözümler görsek de LG, en popüler çözüm olan çentiği tercih etmiş.

Arka yüzüne baktığımızda ise LG V30 ile son derece benzer bir tasarım görüyoruz. Yatay olarak konumlandırılmış çift arka kameranın yanında bir LED flaş ve altında parmak izi okuyucu görülüyor.

Ekrandan parmak izi okuyucuların ve üçlü kamera sistemlerinin amiral gemi seviyesinde neredeyse standart haline geldiği şu günlerde bu G8 için bir dezavantaj olacaktır, tabi eğer model bu sızıntıdaki gibi tanıtılırsa.

Type-C ve 3.5 mm kulaklık girişlerini alt tarafta toplayan LG G8, Google Asistan ve ses kontrol butonlarına sol tarafta, güç butonuna ise sağ tarafta yer vermiş.

Teknik özelliklere baktığımızda ise modelinin beklenilenin aksine Snapdragon 845 ile geleceği iddia ediliyor. 6.1 inç büyüklüğündeki 19.5:9 en boy oranındaki 1440×3120 piksel ekrana sahip olan modelde 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamanın yer alacağı iddia ediliyor.

Çift 13 Megapiksellik arka kameralara 16 Megapiklselik ön kameranın eşlik edeceği akıllı telefonda 3100 mAh kapasiteli batarya konumlandırılacak. 152 x 72 x 8,4 mm boyutlarındaki akıllı telefon hakkındaki en doğru bilgileri ise MWC2019 kapsamında düzenlenecek olan etkinlik ile öğreneceğiz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı