250 x 250 Reklam Alanı

Merhaba Android oyuncusu takipçileri yeni bir Kategori ile karşınızdayız bu kategoride Android telefon tanıtımı ve bu telefonları ne derecede önerdiğimiz paylaşacağız. Bu kategorinin ilk konusu Tabii ki de benim en sevdiğim ve kullanım telefonumu olan LG Magna telefonunu paylaşacağız hadi başlayalım.

Arkadaşlar öncelikle bu telefonu sistem özelliklerinden bahsetmek istiyorum

1.3 GHz hızında olan dört çekirdekli işlemcisi vardır bunun en süper yönü ise ne kadar oyun oynarsam oynayayım telefon kesinlikle ısınmıyor

Içinde 1gb ram i vardır kesinlikle korkunuz olmasın arkadaşlar Çünkü Android 6.0 yüklü olduğu için bi nevi iPhone 5 kesinlikle kasma donma olmuyor çok stabil bir işletim sistemi ve hızlandırılmış.

Benim en üzüldüm noktalardan birisi işte 8 gigabyte gibi düşük bir hafızasını olması telefonun dezavantajlarından biri bu olsa gerek Zaten bir tek hafızasının düşük olması sorun 

Arkadaşlar telefon 32 cigabayt a kadar hafıza kartı destekliyor bu yönden güzel bazı uygulamalar ile hafıza kartını dahili hafıza yapabiliyorsunuz ben yaptım ama ne yazık ki dahili hafızadaki gibi performans bulamıyor ve uygulamalarınız belli bir süre sonra bozuluyor.

Bu telefonda 5 megapiksel ön kamera vardır arkadaşlar Gündüz o kadar net çekiyor ki Bir televizyona taktığınızda bildiginiz hd resim.

Telefonun arka kamerası 8 megapiksel arkadaşlar anlatmaya hiç gerek yok çünkü kendi filminizi bile çekebilirsiniz o kadar net.

Arkadaşlar bu tasarımı çok hoş hafif kavisli ekrani telefona lüks bir görünüm katıyor telefon hafiftir ve elinize aldığınızda o kadar büyük hantal bir telefon değildir.

Bu telefon Micro sim destekliyor ondan dolayı telefonu adınıza hattınızı kestirmek zorundasınız. Bu telefonun Ah keşke olsaydı dediğim bir Özelligide 4G olmaması keşke Telefonla 4G olsaydı

Arkadaşlar telefonun oyun performansı mükemmel geçen GTA San Andreas yükledim kesinlikle kasma yok ve Novada oynadığımda kasma yok.

En güzel yönü ise Android 6.0 olması ve en sade haline gelmesi

Oyun performansına bende hayret ettim.

Telefonun son olarak 720 x 1280 pixel çözünürlüğü 5 inch ekran boyutu vardır bataryası da çok iyi gitmektedir.

 

Bu telefon ile ilgili sorularınızı konu altında yorum orada katabilirsiniz Hemen cevap verecegiz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı