250 x 250 Reklam Alanı

Filistinli genç yazılımcı tarafından yapılan Bu oyun dünyaca Nobel ödülleri almıştır. Oyunda Filistinli küçük bir kızın savaşta verdiği mücadele anlatılmaktadır. Oyunda ailesini korumak için çabalayan babayı yönlendiriyorsunuz. Vereceğimiz kararlar ailenizin canını tehlikeye atabilir veya onları kurtarabilir. Oyunun amacı Filistin’de yaşanan savaşın kötülüklerini bütün dünyaya duyurmaktır. Arkadaşlar bu oyunda sadece tek bir

karakter vardır herhangi bir silah veya başka bir araç yoktur. Oradaki insanların çaresizliğini boyun oynadıkça daha iyi anlayacağınızı umuyorum. Oyunun en çarpıcı özelliği ise  grafiklerinin tamamen karanlık olması Bu oyunu Google Play Store’dan ismini aratarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Oyunun bazı görüntüleri

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLAYIN

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi hiç ummadığınız zamanda savaş uçağı tarafından bombalanan bir bina

ve yukarıdaki son gösterimiz etrafta insan var mı diye Işık atıp tespit etmeye çalışan askerler. Bu sunduğumuz görseller oyunu sadece bir parçası olmaktadır. Oyun kısa bir oyun olmakla birlikte aşırı derecede duygusallık içermekte ve ben sizin bu oyunu oynamanızı tavsiye etmekteyim.

Bütün oyunları sitemizde tanıtıyoruz onun için Android oyuncusu sitemizi takip etmenizi tavsiye ederim iyi günler.
Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı