250 x 250 Reklam Alanı

 

Motorola One Fusion +, gelecekteki bir Motorola akıllı telefonu – lansmandan önce YouTube Cihaz Raporu web sayfasında ortaya çıktı ve bu da akıllı telefonun önemli özelliklerini önerdi. YouTube Cihaz Raporu, video paylaşım platformunun mükemmel YouTube deneyimi sunan cihazların bir listesini yayınladığı genel bir web sayfasıdır. Web sayfası, Motorola One Fusion + ‘nın çeşitli özelliklerinin yanı sıra olası lansman zaman çizelgesine de ipucu verdi. Motorola henüz telefonla ilgili resmi bir şey söylemedi.

Motorola One Fusion + teknik özellikleri (beklenen)

Gereğince YouTube Cihaz Raporu web sayfası ilk edildi benekli XDA Developers de millet tarafından, Motorola One Fusion + 6.5 inç tam HD ekran taşıyacak ve Android’de 10. Ek üzerinde çalışan, bu Qualcomm Snapdragon 730 SoC varlığını yanı listeler Telefonda 5.000mAh pil olarak. Web sayfasında başka bir spesifikasyondan bahsedilmemiştir; ancak Haziran 2020 olarak piyasaya sürülme tarihine değinerek Motorola’nın telefonu önümüzdeki ay tanıtabileceğini gösteriyor.

Bununla birlikte, Motorola One Fusion + için YouTube Cihaz Raporu listesi, açıkça Motorola Edge + ‘a ait bir resim içerir. Ancak YouTube, Motorola Edge için yanlış resim eklemiş gibi görünüyor ve bu resim, One Fusion + olduğu çok iyi ortaya çıkabilen, duyurulmamış bir Motorola telefona ait.

 

XDA Developers ayrıca Motorola One Fusion + ‘nın diğer özelliklerinin 6GB’a kadar RAM, 128GB’a kadar yerleşik depolama, 4G LTE desteği ve 64 megapiksel ana kamera içereceğini bildiriyor. Telefonun Cloud ve Sugarfrost renk seçeneklerinde geldiği söyleniyor.

Motorola One Fusion teknik özellikleri (beklenen)

Motorola One Fusion + ‘nın lansmanda Motorola One Fusion’a katıldığı söyleniyor ve ikincisi 6.52 inç HD + ekran, Qualcomm Snapdragon 710 SoC, 6GB’a kadar RAM, 128GB’a kadar dahili depolama, 5.000mAh pil ve Android 10. Ayrıca, telefonun 48 megapiksel ana atıcı, 8 megapiksel ikincil atıcı, 5 megapiksel kamera ve 2 megapiksel kamera da dahil olmak üzere dört arka kamera ile gelmesi bekleniyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı