250 x 250 Reklam Alanı

Acaba Üniversitede böyle mi öğretiyorlar ?
Namus bacak arasında değil beyindedir ?


Günümüzde bereketini kaybetmiş kızların en popüler saçmalığı.  zamanında serserilere takılan hayatlarını onlarla mahveden Ondan sonra yediği  boklukları  Normalmiş gibi göstermeye çalışan modern orospuların en çok kullandığı yöntem.

Ülkemize hiçbir kimse yaptığı hataları kabul etmiyor maalesef. zamanında Efendi erkekleri  ana kuzusu olarak gören sonra serserileri tercih eden en sonunda bereketini kaybedip de namus bacak arasında değil beyindedir diyorlar. Benim akıllı kızım sen zamanında kendini tutamamış sın  gidip el piçinin  atına  yatmışsın ondan sonra sen sevdiğinde veya evlendiğinde kocana bağlı  kalacağını mı sanıyorsun Veya bizim Buna inanmamız mı bekliyorsun ?

Bereket beyindeymiş  bunların  söylemek istediği  ben her haltı yerim ama sadık da kalırım. bırakacaksınız o  işleri.  Ali’nin altına geç veli nin altına geç Ahmet’in altına geç sonra Ben evlendiğimde Hasan’a  sadık olacağım.

Yarın bir gün Hasan’la evlendiğinde o eve  Ali , veli , ahmetin  geleceği kesindir. yani Sadık olduğu kişilere boynuzu kesin takacak tır.

Zamanında aç gözlü olup piçlerin O gösterişine kapılıp giden ondan sonra bereketine  sahip çıkamayan modern o  evine çocuklarına  kocasına mı sahip çıkacak.

Üniversiteye gittiğinde bakire olmayan arkadaşları tarafından beyinleri yıkanan Sözde Ben modern ,  Medeni insanım diye geçinen saf kızlarımızı  görenler de bozuluyor.
kesinlikle bakire olmayan bir kız almayın.  bakire olmayan   kız Alan  onunla evlenen  salaklar için söylüyorum başkasının kullandığı mal alınmaz

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı