250 x 250 Reklam Alanı

New Star Futbol v4.16.2 PARA HİLELİ APK, futbol ve kariyer yapma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Five Aces Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız genç futbolcu ile maçlara çıkmak, rakip takımın kalesine topları yollamak, kariyerinizi geliştirmek ve daha büyük takımlarda oynamaktır. New Star Futbol içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan hava durumu ve reklamsız paketin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede futbolcunuz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, istediğiniz kadar enerji içeceğine sahip olabilir maçların yenilmezi olabilirsiniz. Rakip takımlar, bitmek bilmeyen maçlar, zorlu şutlar, sosyal hayatınız ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. New Star Futbol v4.16.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. New Star Soccer Play Store’da 2.050.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

BİLGİLENDİRME : bu sürümde kayıtlı profilleri silip kendi adınıza futbolcunuzu da oluşturabilirsiniz,paranız harcadıkça artar. (ucuz fiyatlı ürünlerden başlayın)

KURULUMU

New Star Futbol v4.16.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

New Star Futbol 4.16.2 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar, düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak paranızı artırın bu sayede yüksek fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.

NSS hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan hava durumlarının kilidi açıktır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

 

New Star Futbol v4.16.2 MOD APK İNDİR – 64MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı