250 x 250 Reklam Alanı

NOVA 3 v1.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve kıyasıya mücadele oyunlarını seven hocalarım için yeniden sunma gereği duyduğum yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun unutulmayan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek, size verilen görevleri tamamlamak ve iyi bir asker olmaktır. NOVA 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi geliştirip düşmanlarınız karşı daima üstün olabilirsiniz. Detaylı oyun evreni, tehlikeli düşmanlar, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar ve dahası sizleri bekliyor. NOVA 3 v1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. NOVA 3 Play Store’dan kaldırılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

KURULUMU

NOVA 3 v1.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftNAHM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

NOVA 3 v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralı ve oyuna giriş yapalım.

NOVA 3 1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOVA 3 1.1 mermi hile apk : oyun içinde silahlarınızın mermisi sınırsızdır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

NOVA 3 v1.1 MOD APK İNDİR – 16MB

YEDEK LİNK

NOVA 3 v1.1 OBB DATA İNDİR – 1.27GB

YEDEK OBB DATA

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı