250 x 250 Reklam Alanı

ZTE‘nin alt markası olan Nubia, geçtiğimiz ay Nubia X modelini satışa sunmuştu. Yalnızca 57 saniye içerisinde, yaklaşık 100.000 adet satan bu model, pek çok haber sitesinin de gündemine oturmuştu. Ancak, birkaç ani ve hızlı satışın dışında, model hala gizemini koruyor da diyebiliriz. Bu modeli özel kılan en önemli şeylerden birisi, arkasında bulunan ikinci ekrandı.

Nubia X’in ikincil ekranından yeni bir görüntü!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni video, Nubia X’in ikincil ekranını harekethalindeyken gösteriyor. ZTE, ekranın işlenişi konusunda oldukça başarılı çalışmış gibi gözüküyor. Ekranın nerede başladığını ve arka camın nerede bittiğinisöylemek oldukça güç. Birbirinden farklı pek çok animasyonun yanı sıra, arka panelle oyun oynamak da yapılabilecek şeyler arasında. Gerçekten farklı ve havalı durduğu söylenebilir.

Gradyan renkli cam arka kasanın altına yerleştirilen, OLED tabaka ile bunu yapmayı başaran ZTE, satış konusunda da umduğunu bulmuş gibi gözüküyor. İzlediğiniz videoda da görebileceğiniz üzere, animasyonlar gerçekten başarılı ve canlı bir şekilde gözlemlenebiliyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı