250 x 250 Reklam Alanı

Prison Architect Mobile v2.0.9 FULL APK, yönetim, inşaat ve strateji türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Paradox Interactive AB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yönetici karakteri ile hapishane inşa etmek, suçlularla ilgilenmek ve düzeni sağlamaktır. Prison Architect Mobile içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani FULL SÜRÜM olarak sunuyorum bu hiçbir kısıtlamaya takılmadan oyunun keyfini çıkarabilir, kendinize ait hapishaneyi inşa edebilirsiniz görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Farklı senaryolar, zorlu görevler, inşaat malzemeleri ve dahası sizleri bekliyor. Prison Architect Mobile v2.0.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Prison Architect Mobile Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

KURULUMU

Prison Architect Mobile v2.0.9 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.paradoxplaza.prisonarchitect” ve android/obb içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Prison Architect Mobile v2.0.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Prison Architect Mobile 2.0.9 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin ve paketin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Ayrıca Android 4.0+ cihazlar için ekstra düzenleme yaptım, cihazınız donanımsal olarak yeterliyse oyun çalışır. (normalde Android 4.4+ üzeri gerekiyordu)

Oyun sorunsuzdur, yeter ki kurulumu tam olarak yapın ve cihazda 1GB ekstra boş alan olsun…

Prison Architect Mobile v2.0.9 MOD APK İNDİR – 25MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Prison Architect Mobile v2.0.9 OBB DATA İNDİR – 233MB

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı