250 x 250 Reklam Alanı

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Şimdi de PUBG Erangel haritası için yeni bir güncelleme geleceği duyuruldu.

PUBG Erangel haritası için güncelleme geliyor!

Sık sık yayınlanan güncellemeler ile beraber, oyuncuları sevindirmeye devam eden PUBG Cororation tarafından yapılan açıklamaya göre, yakın zaman içerisinde oyundaki eski içeriklerde meydana gelen sorunların giderileceği müjdelendi.

Bu doğrultuda, ilk etapta PUBG Erangel haritası için bir takım değişikliklere gideceği belirtildi. Bildiğiniz üzere, söz konusu oyunun piyasaya sunulduğu ilk günden bu yana, Erangel haritası üzerinde herhangi bir değişikliğe gidilmedi.

Şöyle bir baktığımızda ise, söz konusu haritanın halen ilk günkü gibi göründüğü görüyoruz. Hatta, haritadaki loot dengesi bile halen aynı.

Kullanıcılardan gelen yoğun şikayetler üzerine, eski içeriklerinde bir takım değişikliklere gideceğini belirten yapımcı firma sonunda ilk adımı attı.

Bir Reddit kullanıcısının ortaya çıkardığı bilgilere göre, önümüzdeki günlerde PUBG Erangel haritası için bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme ile beraber, oyuna yeni malikaneler eklenecek. Bunun yanı sıra, haritadaki lootdengesine de ufak tefek dokunuşlarda bulunacak olan yapımcı firma, söz konusu haritaya bambaşka bir hava katacak.

Ayrıca, bir takım görsel efektleri de oyunun eski haritasına da entegre edecek olan yapımcı firma, yeniden doyumsuz bir oyun keyfi vaat ediyor.

Son olarak, söz konusu güncellemenin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda güncellemenin en kısa süre içeresinde yayınlanacağı da ön görülüyor.

Peki, siz gelecek olan yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı