250 x 250 Reklam Alanı

Black Friday kapsamında birçok firmanın oldukça uygun fiyatlarla bizlerin karşısına çıktığını görüyoruz. Bu firmalardan biri olan Spigen, birbirinden özel aksesuarlarında müthiş indirimlerle dikkat çekiyor. Spigen, özellikle Legato Bluetooth kulaklık için yapılan indirimle ön plana çıkıyor.

Spigen Legato Bluetooh kulaklıkta indirim fırsatı

Bluetooth teknolojisini kullanarak bağlantı kuran Legato, toplamda 8 cihaza kadar bağlanabilme özelliğine sahip. 13 mm sürücülerle donatılan kulaklıkta, ön tanımlı olarak gelen 3 farklı ekolayzır modu yer alıyor. Tek bir dokunuş ile bu modlar arasında geçiş kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Kablosuz kulaklıkta yer alan batarya, 5 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım sunarken, tam şarj ile 10 saate varan müzik dinleme ve konuşma süresi sunuyor. Bu ürün Hepsiburada üzerinde aldığı müthiş indirim oranıyla 100 TL’nin altına düşmüş durumda.

Legato Bluetooh kulaklık modelini bu bağlantı üzerinden satın alabilirsiniz.

Spigen Essential F720S 20100 mAh Powerbank

Spigen tarafında dikkat çeken bir diğer ürünse neredeyse 400 TL’lik fiyatından 135 TL bandına düşen 20100 mAh’lık powerbank modeli oluyor. İki çıkış noktasına sahip olan bu powerbank, aynı zamanda QuickCharge 3.0 standardını da destekliyor. Bu güzel ürünün yanında taşıma çantası da ücretsiz olarak veriliyor.

Spigen Essential F720S 20100mAh modelini bu bağlantı üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı