250 x 250 Reklam Alanı

Torque Burnout v2.2.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme, drift yapma ve yarış oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Grease Monkey Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde sürüş yapmak, rakiplerinizle kapışmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Torque Burnout içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız puan hileli, gerçek parayla satılan arabalar ve birçok ögeyi kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Zorlu yarışmalar, ulaşılması güç puanlar, farklı modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Torque Burnout v2.2.1 sürümünde TUFFST etkinliği ve yeni araba sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Torque Burnout Play Store’da 245.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

KURULUMU

Torque Burnout v2.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Torque Burnout 2.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.2.1 puan hile apk : oyuna giriş yaptığınızda puan miktarına bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.2.1 araba hile apk : oyun içindeki birçok araba kullanıma açıktır. (gerçek parayla satılan araçta dahildir) doğal olarak yüksek level olmanıza gerek yoktur.

Torque Burnout 2.2.1 mega hile apk : oyun içindeki birçok geliştirme paketi kullanıma açıktır lastik-motor-renk-jant ve dahasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz doğal olarak yüksek seviye olmanıza gerek yoktur.

UYARI : oyunu ilk açtığınız zaman profil seçme ekranı gelirse parası yüksek olanı seçip devam edin.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

 

Torque Burnout v2.2.1 MOD APK İNDİR – 475MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı