250 x 250 Reklam Alanı

Geride bıraktığımız 2018 yılının en çok dikkat çeken modellerinden birisi olanVivo NEX Dual Display Edition yeni bir modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım Vivo nasıl bir sürpriz hazırlıyor?

Uygun fiyatlı Vivo NEX Dual Display Edition nasıl olacak?

Açılıp kapanabilen kamerasıyla ve ilk ekrandan parmak izi okuyan telefonuyla tüm dikkatleri üzerine toplayan Vivo, 2018 yılında da yine iddialı bir ürün ortaya çıkartmayı başardı. Her ne kadar bu sefer ilk olmasa da çift ekranlı Vivo NEXmodeliyle oldukça beğenildi.

Ne var ki yüksek özellikleri ve fiyatı maalesef herkes için ulaşabilir değil. Bu doğrultuda marka yetkilileri, amiral gemisi özelliklerine sahip Vivo NEX Dual Display Edition modelinin daha uygun fiyatlı bir sürümünü piyasaya sunabilmek adına bir takım değişiklik yapıyorlar.

Snapdragon 845 işlemci ve 10 GB RAM bulunan model TENAA kayıtlarına göre Snapdragon 710 işlemci ve 8 GB RAM ile daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkacak. Fiyatı konusunda her ne kadar şu an için bir bilgi bulunmasa da öncekine kıyasla daha uygun olacağı hiç kuşkusuz kesin.

Diğer özellikleri aynı kalan modelin ne zaman tanıtılacağı ise yine bilinmeyen detaylar arasında.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı