250 x 250 Reklam Alanı

War Tortoise – Idle War Game v1.02.01.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, kıyasıya mücadele ve yıkımın olduğu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Foursaken Media firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlandırılmış dev kaplumbağa ve hayvanlar düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölgenizi savunmaktır. War Tortoise içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede silahlarınızı geliştirebilir düşmanlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, onlarca aşama, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. War Tortoise v1.02.01.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. War Tortoise Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

KURULUMU

War Tortoise v1.02.01.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.foursakenmedia.warturtle” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

War Tortoise 1.02.01.5 para hile apk : oyun içinde STORE kısmında istediğiniz gibi jeton harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

 

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okumanız yeterlidir.

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK İNDİR – 8MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

War Tortoise v1.02.01.5 OBB DATA İNDİR – 8MB

YEDEK OBB DATA

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı