250 x 250 Reklam Alanı

Xiaomi’nin, Black Shark serisine bir yeni model daha ekleyerek üçüncü oyuncu telefonunu tanıtacağını daha önce duyurmuştuk. Kısa süre önce performans testini sizlerle paylaştığımız Xiaomi Black Shark 2’nin tanıtım tarihi açıklandı.

Bu yıl satışa sunulan ve sunulacak olan birçok amiral gemisi ile benzer şekilde, Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonuna Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi güç verecek. RAM ve depolama tarafında ise iki farklı seçenek sunulacak.

Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihi belli oldu!

Xiaomi tarafından yayınlanan tanıtım afişi, telefonun 18 Mart tarihinde resmiyet kazanacağını ortaya çıkardı. Standart modelin 8 GB RAM’e ve 128 GB depolama alanına sahip olması bekleniyor.

12 GB RAM’e ev sahipliği yapan diğer modelin ise 256 GB dahili depolama alanına sahip olacağı belirtiliyor. Tüm bnlara ek olarak Black Shark Helo ile benzer şekilde 10 GB RAM’e sahip olan versiyon ihtimaller arasında yer alıyor.

Android 9 Pie ile kutudan çıkacak olan telefon, Liquid Cool 3.0 adlı sıvı soğutma teknolojisi ile donatılacak. 4000 mAh kapasiteli bataryanın yer alacağı Black Shark 2’nin teknik özellikleri ve tasarımı hakkında bilinenler şu anda bunlar ile sınırlı.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı