250 x 250 Reklam Alanı

Samsung ve Huawei derken, katlanabilir telefon pazarına Xiaomi de giriş yapmaya hazırlanıyor. Bugün yaşanan gelişmeye göre, Xiaomi katlanabilir telefon ilk kez çalışırken görüntülendi.

Xiaomi katlanabilir telefon canlı olarak görüntülendi!

Katlanabilen telefon, yıllardır haberlerini gördüğümüz fakat halka açık hiçbir gelişmenin duyurulmadığı bir alandı.  Fakat, Samsung ve Flexpai’nin yapmış olduğu hamlelerle, katlanabilir telefon modelleri yakın zaman içerisinde hayatımıza girmeye hazırlanıyor.

Hatırlarsanız, daha önceden Xiaomi’nin de katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığını siz değerli okurlarımıza aktarmıştık. Bugün, söz konusu telefonun prototipi gün yüzüne çıkarıldı.

Xiaomi’nin Global Basın Sözcüsü Donovan SungInstagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla, merakla beklenen katlanabilen telefon modelinin nasıl görüneceğini gözler önüne serdi.

Hemen yukarıda yer alan Instagram paylaşımından da görebileceğiniz gibi, Xiaomi‘nin CEO’su söz konusu konusu katlanabilir telefonun prototipini kullanıyor.

Telefonun fonksiyonlarının göz önüne serildiği bu paylaşımda, merakla beklenen cihazın nasıl görüneceği hakkında tabiri caizse bir ön izleme yapan Xiaomi’nin CEO’su, ayrıca yakın zaman içerisinde telefonunun tanıtılacağı yönünde ipuçları paylaşıyor.

FlexMi, Mi Flex ve ya FoldMi olarak adlandırılacağı tahmin edilen bu katlanabilir akıllı telefon ile ilgili şimdilik tüm bilinenler bunlarla sınırlı.

Peki siz, Xiaomi katlanabilir telefon modelini nasıl buldunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı