250 x 250 Reklam Alanı

Xiaomi’nin uygun fiyatlı markası Pocophone yeni modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Xiaomi Poco F2 özellikleri performans testinde gün yüzüne çıktı. Bakalım Xiaomi Poco F2 ne gibi yeniliklerle gelecek?

Xiaomi Poco F2 özellikleri nasıl olacak?

Xiaomi’nin en uygun fiyatlı Snapdragon 845 kullanan model olarak lanse ettiği Pocophone F1 geçtiğimiz günlerde ufak bir güncelleme geçirmişti. İki farklı kasa ile gelen model için yeni bir seçenek daha kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.

Görünen o ki Xiaomi yetkilileri boş durmuyor ve çalışmalara devam ediyor. Dünya çapında özellikle fiyatıyla büyük ses getiren Xiaomi Pocophone F1, yeni modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Performans testinde gün yüzüne çıkan Poco F2 isimli model, yine selefinde olduğu gibi Snapdragon 845 işlemciden güç alıyor ve yine 6 GB RAM seçeneği sunuyor. Android 9 Pie ile çalıştığı görülen modelin aynı işlemci ve RAM’le gelebilecek olması ise esas değişikliğin ekran, kamera ve batarya gibi bölümlerde olabileceğine işaret ediliyor.

Tek çekirdek testinden 2321 puan alan Poco F2, çok çekirdek testinde ise 7564puan almayı başarmış. Bakalım Xiaomi’nin yeni fiyat performans modeli bize neler sunacak?

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı