250 x 250 Reklam Alanı

Kim okadar para vermek isterki ucuzunu almak varken ? Sizede hak veriyorum ama bu makalemi okudugunuzda düşünceleriniz çok degişecektir.

Yurt dışından telefon getirmenin ucuzlugundan öte oldukça riskleri vardır özellikle apple iphone telefonlar sim kartı tanımadan kesinlikle açılmazlar ondan dolayı telefonu kırdırmanız gereklidir oda birçok iş zaman kayıbı ve para demektir. Ayrıca yeni güncellemeler çıkınca telefon tekrardan kırılmalıdır.

Şimdi gelelim arkadaşlar yurt dışından android telefon kaçak getirmeye

Öncelikle samsung galaxy s8 gibi telefon getirtecekseniz telefonun yan ürün (kore malı yada çin malı) olma ihtimali çok yüksektir. Gelen telefonu ancak kutuyu veya poşeti açtıgınızda görüyorsunuz ve iş işten geçmiş oluyor.

Bu telefonlarda garanti olmadıgı için orjinal bile olsa telefon düştügü kırıldıgı veya erektriksel arıza çıktıgından dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

Yeni çıkan telefonlar yurt dışından getirilirken imei kayıtları olmaz imei attırmak zorundasınız. Yeni çıkan telefonlara imei atmak öyle her telefoncunu harcı degildir çünkü yeni telefon demek yeni bir tanınmayan sistem demektir. Telefoncular veya kendiniz imei atmaya çalışırken yanlışlıkla bootloadere zarar verirseniz geçmiş olsun artık elinizdeki telefon çöp durumuna geçmiştir.

Genellikle en sık karşılaşılan sorunlardan biri çalışmayan tuşlardır. Satıcınızıda bilmediginiz için bozuk tuş çıkarsa eger o tuşlarla kullanmaya mahkumsunuz demektir.

Yurt dışından arkadaşınız yada akrabanız getirecekse telefonu bu riskleri alabilirsiniz ama tanımadıgınız veya size getirebilecegini söyleyen bir arkadaşınız varsa oradan hemen uzaklaşın.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı